Wycieraczki samochodowe - ważny element, o którym zapominamy
Wycieraczki samochodowe - ważny element, o którym zapominamy

Wycieraczki samochodowe to bardzo często element samochodu, o którym przypominamy sobie późną jesienią. Smugi, przeskakiwanie to oznaki, że czas na wymianę wycieraczek. Zgodnie ze sztuką, wycieraczki powinno się wymieniać przed sezonem jesienno-zimowym i zaraz po zimie, czyli 2 razy  roku. Oczywiście czas ten może się wydłużyć, zależnie od użycia wycieraczek i występujących mrozów. Guma wycieraczek źle znosi mróz, dlatego w przypadku mroźnej zimy, wymiana na wiosnę jest niemalże obowiązkowa. 

Obecnie większość nowoczesnych wycieraczek to modele bezszkieletowe. Wycieraczki takie nie tylko wyglądają lepiej i zgrabniej, ale także o wiele lepiej sprawdzają się w zbieraniu deszczu. Dzięki elastycznej budowie, guma lepiej przylega do szyby. Do naszej oferty wprowadziliśmy modele wycieraczek Oximo. Producent przekonywał, że wycieraczki były testowane podczas dużych prędkości w czasie wyścigów. Ponieważ jeden z naszych pracowników, również bierze udział w zawodach na torze, postanowiliśmy to sprawdzić. I rzeczywiście, wycieraczki Oximo nie tylko doskonale zbierają deszcz, ale również sprawdzają się przy wyższych prędkościach. Oczywiście jest to nie tylko ważne na torze samochodowym, ale również w codziennej eksploatacji. Dobra widoczność w czasie deszczu to podstawa naszego bezpieczeństwa. 

Oximo to polski producent, dlatego może zaproponować atrakcyjne ceny dla polskiego odbiorcy. Dzięki temu, w przypadku smużenia, każdy może sobie pozwolić na wymianę wycieraczek na nowe. Oximo zdobywa też coraz większą popularność poza granicami naszego kraju - w końcu jakość zawsze się przebije. 

Wycieraczki Oximo występują również w wersjach do samochodów elektrycznych i hybrydowych. Zapraszamy do sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl