Torby samochodowe - na wakacje i na wyjazd służbowy
Torby samochodowe - na wakacje i na wyjazd służbowy

Zapewne każdy, kto próbował spakować się z rodziną na wakacje, upychając walizki w bagażniku, pomyślał "szkoda, że nikt nie robi toreb, idealnie dopasowanych do danego samochodu". No cóż, chodzi o to, że robi :) Wysokiej klasy, dedykowane torby do bagażnika, idealnie dopasowane do samochodu - to jest właśnie to, czego potrzebuje każdy kierowca. Koniec z przesuwającymi się walizkami, poobijanym bagażnikiem i problemem z pakowaniem. Przedstawiamy rodzinę toreb samochodowych Kjust.

Dedykowane torby, przeznaczone dla konkretnego samochodu, pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń bagażową, bez budowania piramid czy konieczności blokowania przesuwających się walizek. Torby są zaprojektowane asymetrycznie, dzięki czemu idealnie dopasowują się do krzywizn w przestrzeni bagażowej. Trójkątne wykończenie jednego z boków gwarantuje idealne dopasowanie toreb do tylnej części oparć foteli. 

Torby wykonane są z materiału Poliester 1680D - jest to niezwykle mocny materiał o właściwościach i parametrach podobnych do popularnej Codury. Dzięki temu, torby będą nam służyć latami. W firmie używamy ich już od 4 lat i w zasadzie wyglądają jak nowe. Zresztą, producent daje na torby aż 3 lata gwarancji! Natomiast dzięki swojej budowie, torby można łatwo spłaszczyć, więc nie zajmują dużo miejsca kiedy ich nie używamy. Zestaw 4 toreb zajmuje mniej miejsca niż jedna duża walizka. Nasz testy wykazały, że z reguły da się zapakować aż o 1/3 rzeczy więcej, niż w tradycyjnym rozwiązaniu z walizkami.

Największe walizki w zestawie, mają zamontowane kółka i wysuwaną rączkę. W sposób łatwy i przyjemny przetransportujemy nasze ciężki bagaże z samochodu do pokoju hotelowego. Liczne przegródki i dodatkowe kieszenie, pozwalają na lepszą organizację naszych rzeczy.

Równie ważne, jeżeli nie najważniejsze dla wielu, torby Kjust produkowane są w Polsce. Gwarantuje to znacznie wyższą jakość szwów, niż w przypadku produktów produkowanych w Azji. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl