Kontakt

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

Pomożemy Ci dokonać 

właściwego wyboru.

 

502-702-454

502-703-045

kontakt@elektrosektor.pl

Masz 30 dni na

zwrot towaru!

 

Sposoby wysyłki

Paczkomaty

             

Kurier GLS 

             
                 
Odbiór osobisty               
Bezpieczne płatności

Sposoby płatności

W sklepie internetowym ElektroSektor.pl możliwe są następujące sposoby płatności:

 

 

  • Szybkie płatności elektroniczne obsługiwane przez Dotpay S.A - krajowej instytucji płatniczej, z siedzibą w Krakowie, przy ul. Wielickiej 72, wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000296790.

  • Przelew bankowy - po zakupie, klient otrzymuje e-mailem szczegóły zamówienia wraz z podaną kwotą przelewu. Realizacja zamówienia następują po zaksięgowaniu wpłaty. Numer rachunku bankowego sklepu ElektroSektor.pl: 69 1140 2004 0000 3002 7551 3459

  • Płatność kartą (Visa, Mastercard) obsługiwana przez Dotpay S.A. Po zakupie, kupujący jest przekierowywany na stronę Dotpay, gdzie w sposób bezpieczny i szyfrowany, dokonywana jest autoryzacja karty. Żadne dane dotyczące kart płatniczej nie są przekazywane do naszego sklepu. 

  • Przy odbiorze za pobraniem - zapłaty dokonują Państwo gotówką u kuriera lub listonosza, zależnie do wybranej formy wysyłki.

  • Przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy - dla Państwa wygody, umożliwiamy odbiór osobisty towaru w siedzibie naszego sklepu i płatność na miejscu gotówką. Siedziba sklepu internetowego ElektroSektor.pl znajduje się w Skórzewie k/Poznania, przy ulicy Cytrynowej 1. Po odbiór towaru zapraszamy w Dni Robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl