O nas

Operatorem sklepu ElektroSektor.pl jest firma KM Sektor s.c. z siedzibą przy ul.Cytrynowej 1, 60-185 Skórzewo. NIP: 7773245233, REGON 360588336, Numer konta mBank: 69 1140 2004 0000 3002 7551 3459

Numer rejestrowy GIOŚ: E0020576WZBW

Sklep ElektroSektor.pl tworzą ludzie z pasją, dla których najwyższym priorytetem jest zadowolenie klienta. Posiadamy najlepsze ceny i markowe produkty. 

Zakupy u nas z pewnością pozostaną miłym doświadczeniem ze względu na nietuzinkową obsługę klienta i indywidualne podejście do Kupującego. U nas nie zostaniesz sam po zakupie, a ewentualne problemy rozwiązujemy na wczoraj.

W codziennej pracy kierujemy się maksymą Sama Waltona (założyciela amerykańskiej sieci Wal-Mart):

"Jest tylko jeden szef. Klient. On może zwolnić każdego w firmie, od prezesa w dół - po prostu wydając swoje pieniądze gdzie indziej."

Obsługujemy naszych Klientów w ten sam sposób w jaki sami chcielibyśmy być obsłużeni. Wydłużyliśmy czas na zwrot zakupionego u nas towaru z ustawowych 14 do 30 dni.

Jeśli w trakcie procesu zakupowego wystąpi jakikolwiek problem, zachęcamy do kontaktu we wszelki możliwy sposób (telefonicznie, mailowo, osobiście). Jesteśmy tu po to, żeby pomóc. Dla nas obsługa klienta nie kończy się na wysłaniu paczki - to właśnie wtedy naprawdę się zaczyna. Chcemy byś drogi Kliencie wrócił do nas przy okazji kolejnych zakupów i mógł polecić nas swoim znajomym.

 

Życzymy udanych zakupów.

Zespół sklepu ElektroSektor.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl